LETNIE OBOZY MŁODZIEŻOWE

LETNIE OBOZY MŁODZIEŻOWE - wypis

obozy letnie polska – Lato Joel 2023

Szanowni Rodzice,
Przesyłam ofertę dla dzieci/młodzieży Szkoły Podstawowej i starszych-lato 2023
w razie zainteresowania, zdecydowanych rodziców poproszę przede wszystkim o informację wcześniej.
Po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w obozie, prześlę dokumentację oraz informacje o dalszych krokach związanych z opłatami. 
O zapisie liczy się przede wszystkim kolejności zgłoszenie we wszystkich terminów
Serdecznie pozdrawiam,
Joel Muianga Tel. 605 227 555
 
 

Plakat [PDF]

zobacz więcejzobacz więcej

obozy letnie polska – Lato 2021 Milówka

Lato 2021 Milówka [PDF]

Milówka „U Kubiców” m.in. ENERGYLANDIA i AQUAPARK

Termin: 05.08 – 14.08.2021

XVIII edycja Letnich Obozów dla uczniów szkół podstawowych Rekreacja, turystyka, sport, profesjonalne warsztaty taneczne. Szeroki program zajęć, wspaniała atmosfera i niezapomniane wrażenia.

Cena: 1695 zł

(możliwość wpłaty w 4 ratach – marzec, kwiecień, czerwiec, lipiec) W celu rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata 450 zł

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy U Kubiców w pokojach 3, 4- osobowe z łazienkami

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

 

WYCIECZKI: o Wycieczka zapoznawcza po okolicy Milówki Park, ścieżka edukacyjna, ciekawostki (stąd pochodzą Golcowie, można zobaczyć ich podwórko z dzieciństwa) o Wycieczka autokarowa − Koniaków (Chata na Szańcach) − Istebna (Chata Kawuloka) − Wisła (Skocznia Malinka) o Wycieczka autokarowa − Żywiec (spacer Rynek, Pałac Habsburgów, Stary Zamek, Park Pałacowy) o Wycieczka autokarowa − połączona z rejsem statkiem po Jeziorze Żywieckim wraz z przewodnikiem o Wycieczka autokarowa − całodzienna na Hale Boraczą (890 m n.p.m.) o Wycieczka do Węgierskiej Górki − spacer, forty z II wojny Światowej, zwiedzanie Alei Zbójników i plażowanie nad Sołą o Wycieczka autokarowa − Aquapark Istebna lub park linowy o *Wycieczka autokarowa − całodzienny pobyt w parku rozrywki Energylandia *Wycieczka fakultatywna – Park rozrywki Energylandia (120zł)

PROGRAM I ATRAKCJE: o Warsztaty taneczne z kwalifikowaną instruktorką tańca o Dyskoteki obozowe, nagranie układu tanecznego o Zajęcia sportowo – rekreacyjne: siatkówka, piłka nożna, strzelanie z łuku, badminton, piłka ręczna, gry i zabawy integracyjne o Ognisko, gry terenowe / podchody o „Śluby” obozowe o Noc filmowa o Puchar obozu – wszechstronna sprawność, osobowość, koleżeństwo

Kolejność realizacji programu, będzie uzależniona od warunków pogodowych i innych czynników organizacyjnych.

 

KIEROWNIK OBOZÓW

JOEL MUIANGA – absolwent AWF Gdańsk, UG kierunek – psychologia oraz psychologia sportu, specjalista odnowy biologicznej, trener fitness, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 19 w Gdańsku, wieloletni organizator letnich obozów i różnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

INFORMACJE:  tel. 605 227 555, e-mail: joelpedro@wp.pl

 

Wszystkie obozy prowadzi wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Obozy zarejestrowane będą w Pomorskim Kuratorium Oświaty. Wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 230.

W czerwcu organizator przewiduje spotkanie organizacyjne dla chętnych rodziców dzieci uczestniczących w obozach.

Organizator zastrzega możliwość zawiadomienia o odwołaniu imprezy do 14 dni przed terminem realizacji, jeśli nie uzbiera wystarczającej liczby uczestników.

zobacz więcejzobacz więcej

obozy letnie polska – Lato 2021 Jastrzębia Góra

Lato 2021 Jastrzębia Góra` [PDF]

Jastrzębia Góra

Termin: 27.06 – 06.07.2021r.

XVIII edycja Letnich Obozów Rekreacyjno-Sportowych dla uczniów szkół podstawowych

Cena: 1435 zł

(możliwość wpłaty w 3 ratach, ostatnia rata do 10.06.2021r.)

W celu rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata 400 zł

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy FENIKS w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonami. Teren Ośrodka obejmujący obszar około 1,5 ha jest zadrzewiony i ogrodzony. W pobliżu ośrodka nie ma żadnych ruchliwych ulic, barów i dyskotek. Duży teren, sprzyja zachowaniu dystansu społecznego. Wszechstronnie przystosowane zaplecze gwarantuje, że każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

 

Jastrzębia Góra, to urocza wieś letniskowa, położona w najwyższej części polskiego wybrzeża, w najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju, w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Zachwyca Gości malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą i szeroką plażą (wynosi miejscami nawet 200m).

To wspaniałe miejsce na aktywny odpoczynek i rekreacje, zwłaszcza z dziećmi.

W cenie zawarte jest: − transport (autokar), − zakwaterowanie, − wyżywienie, − opieka kadry pedagogicznej, − opiekę ratownika podczas morskich kąpieli, − opiekę medyczną – pielęgniarka, − lekarz na wezwanie, − leki pierwszej pomocy, − ubezpieczenia NNW – 10 000 zł, − realizacja aktywnego programu i atrakcji.

 

PROGRAM I ATRAKCJE: o codziennie plażowanie pod okiem ratownika, o profesjonalne warsztaty taneczne z instruktorką tańca (jazz, latino, disco dance), o dni tematyczne (dzień Indian, dzień z tańcem, dzień z humorem), o podstawy gimnastyki sportowo- artystycznej, o ścianka wspinaczkowa, o strzelanie z łuku, o przejażdżka segwayem, o gry sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), o sprawność fizyczna (moja mocna strona), o ścieżka edukacyjna, spacery po najbliższej okolicy, o gry i zabawy rekreacyjne w terenie, o konkursy z nagrodami, pamiątkowe gadżety z obozu, o dyskoteki, ogniska z kiełbaskami, zabawy integracyjne, o puchar obozu (sprawność wszechstronna, osobowość, koleżeństwo), o Park Linowy Tarzan Park (Fa)*, o Paint ball (Fa)*.

 

WYCIECZKI: o Latarnia Morska Rozewie – powstała w 1655 roku zachwyca do dzisiaj o Lisi Jar – miejsce szczególne i magiczne o Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie o Ocean Park we Władysławowie o Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze

 

Cena nie zawiera: Fakultatywne atrakcje (Fa)* Park Linowy (Fa)* około 28zł Paint ball (Fa)* około 48 zl Organizator informuje, że maksymalna liczba uczestników to 30 uczniów. Liczy się kolejność rezerwacji miejsca oraz wpłata zadatku.

 

KIEROWNIK OBOZÓW

JOEL MUIANGA – absolwent AWF Gdańsk, UG kierunek – psychologia oraz psychologia sportu, specjalista odnowy biologicznej, trener fitness, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 19 w Gdańsku, wieloletni organizator letnich obozów i różnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

INFORMACJE:  tel. 605 227 555, e-mail: joelpedro@wp.pl

 

Wszystkie obozy prowadzi wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Obozy zarejestrowane będą w Pomorskim Kuratorium Oświaty. Wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 230. W czerwcu organizator przewiduje spotkanie organizacyjne dla chętnych rodziców dzieci uczestniczących w obozach.

Godzina, miejsce wyjazdu, zbiórka – organizator odpowiednio wcześniej poinformuje.

zobacz więcejzobacz więcej

obozy letnie polska – Obóz młodzieżowy „Hiszpańskie Wakacje”

 

 

oraz Włochy i Francja – Nicea i Cannes

kod imprezy: 20Hiszpania07

TERMIN 19.07 – 30.07.2020

Zapraszam wszystkich miłośników przygód i podróży na wakacyjny obóz młodzieżowy do Hiszpanii. Odwiedzimy wspaniałą Barcelonę, Muzeum Salvadora Dalego w Figueres piękne  wybrzeże Costa Brava, ogrody Blanes. Odpoczniemy na pięknych plażach morza śródziemnego w Callela, Tessa de Mar  Zamieszkamy  w miejscowości Calellea w hotelu Continental*** ok.150m od plaży. Hotel z basenem  

1-2. DZIEŃ Przejazd do Mediolanu, nocleg tranzytowy, po drodze zwiedzanie Nicei

3.-10. DZIEŃ –  Pobyt i wypoczynek w  Hiszpanii połączony ze zwiedzaniem największych atrakcji regionu:

 • Przejazd wzdłuż wybrzeża Costa Brava. Zwiedzanie i plażowanie w Tessa de Marr. Odwiedzimy Muzeum Salvadora Dali w Figueres, piękną Gironę, która ma jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii i jedną z największych historycznych dzielnic żydowskich w Europie.

 • Całodzienna wycieczka do Barcelony. Stolica Katalonii, jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. To tutaj zobaczymy najważniejsze dzieła architekta Antonio Gaudiego: Sagrada Familia, Park Güell, Casa Milà, Casa Batlló, Pabellones Güell, Casa Vicens oraz Casa Calvet. Wszystkie wpisane na listę UNESCO. Przejdziemy uliczkami starej gotyckiej Barcelony Barri Gotic, zwiedzimy średniowieczną katedrę św. Eulali i ulicę La Rambla. Dla chętnych zaplanujemy zwiedzanie stadionu Nou Cump, gdzie na codzień swoje mecze rozgrywa FC Barcelona.
 • Plażowanie i kąpiele w morzu śródziemnym. Dyskoteki, gry planszowe oraz inne imprezy kulturalne i sportowe.

10-12. DZIEŃ – przejazd przez Francję, zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża (Cannes), przejazd nad jezioro Garda  i całodzienny pobyt w najczęściej odwiedzanym włoskim parku rozrywki Gardaland.

 

 

 

CENA  2250 zł

– przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, video/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy,
– 7 noclegów w Hiszpanii, Hotel Continental ***  w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z balkonem, łazienkami i klimatyzacją
– wyżywienie w Hiszpanii – śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja.
– nocleg tranzytowy we Włoszech   ,
– obiadokolacja i śniadanie przy noclegach tranzytowym   
– Zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża – Nicea, Cannes 
– program j.w realizowany pod opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
– ubezpieczenie PZU Wojager  /160 000 zł od osoby/ 
– w programie dodatkowe zwiedzanie Nicei i Cannes

Koszty realizacji programu na miejscu 140 Euro- płatne w autokarze.

 WAŻNE INFORMACJE

 1. 02.2019 – ukazanie się komunikatu na stronie www.intertalent.pl
 2. Wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną (Rejestracja) na stronie lub na adres biuro@intertalent.pl i wpłacenie zaliczki 500zł lub całej kwoty do dnia 22.03.2020 na konto bankowe:
  Intertalent Sp. z o.o.
  81-451 Gdynia Al.Zwycięstwa 96/98
  Numer konta:   29 1050 1764 1000 0091 3131 4529
  Tytułem:
  20Hiszpania07 (+ imię i nazwisko uczestnika)
 3. Do dnia 15.06.2020 wpłacenie pozostałej kwoty
 4. 07.2020 – Początek Obozu g.15.00. Wypełnioną i podpisaną kartę uczestnik przekazuje na zebraniu organizacyjnym przed wyjazdem lub przesyła scan na adres biura
 5. 07.2020 – Zakończenie Obozu Młodzieżowego

 

INFORMACJE DODATKOWE

 • Karta Uczestnika Obozu Młodzieżowego [Pobierz – PDF]
 • Kierownik Obozu Grzegorz Urgacz: grzegorz.urgacz@talent.edu.pl tel 695-282-488
 • Pilot, przewodnik – Joel Pedro Muianga
 • Transport luksusowym autokarem z Gdańska, zbiórka ul.Emilii Hoene 6 (odjazd 19.07.2020 niedziela, godz. 15:00) – usługę przewozowa świadczy firma BT Paweł

 

Wycieczka fakultatywna: do Barcelony – Sagrada Familia, Park Guell, Barri Gotic, La Rambla, Wzgórze Olimpijskie, Wieczorny Koncert Fontann ) Płatna 40 Euro, realizowana przy min. 25 os. chętnych

zobacz więcejzobacz więcej

obozy letnie polska – Obóz Snowboardowy – Włochy 2020

Obóz snowboardowy

WŁOCHY 2020

Sappada – Cortina d’Ampezzo – Ravascletto

 

Termin: 10.01-19.01.2020
Wiek  uczestników: 10-19 lat + rodziny                       

Zakwaterowanie: Hotel Centro Sport Volaia ***

Obiekt dysponuje 200 miejscami  (wszystkie pokoje z łazienką, WC i klimatyzacją ). Dla gości hotelowych dostępne są także: basen,  sala dyskotekowa, Wi-Fi, kafejka internetowa, narciarnia, bar, bilard, tenis stołowy.

 

 

Kadra instruktorska PZN:

Ola Heimowska Dorota Kowalczyk Oskar Januszewski Grzegorz  Urgacz

 

Tereny narciarskie na których będziemy jeździć:

 1. Cortina d’Ampezzo 1224-2932 m n.p.m , długość tras wynosi 120km (90% sztucznie naśnieżanych) Miasto znane z Zimowych Igrzysk Olimpijskich z najsłynniejszymi trasami Alberto Tomby, Olimpiką i Tofana. Wspaniałe miejsce do uprawiania sportów zimowych
 2. Ravasclettoo 900-1780 m n.p.m., piękna słoneczna dolina, długość tras wynosi 25km
 3. Sappada 1250-2100 m n.p.m., miejscowość turystyczna, znana z organizacji Mistrzostw Świata w biegach narciarskich, długość tras narciarskich wynosi 30km (50% sztucznie naśnieżanych)

 

Cena: 2050 PLN + 160 Euro

Obejmuje: 

 • przejazd luksusowym autokarem z WC i barkiem
 • 7 dni pobytu w hotelu Volaia ***
 • wyżywienie: śniadanie i obiadokolację
 • opiekę rezydenta na miejscu oraz kadry instruktorskiej
 • szkolenie narciarskie:  grupa początkująca, średniozaawansowana i  zaawansowana
 • analiza video z instruktorem techniki jazdy  
 • ubezpieczenie KL 16000 i NNW 50000 PZU Wojager
 • dodatkowe atrakcje ( basen- 1x , karaoke,  gry logiczne i planszowe,  wieczory podróżnicze)
 • SKIPASS 6-dniowy na cały rejon:  2 dni Sappada, 3 dni Ravascletto, 1 dzień Cortina d’Ampezzo 

Przy rezerwacji miejsca przedpłata  500 PLN do 15.11.2019r, pozostałą kwotę PLN do 26.12.2019r. na konto:

 29 1050 1764 1000 0091 3131 4529 Intertalent Sp. z o.o. Al. Zwycięstwa96/98  Gdynia 81-451

Tytułem: 20Włochy01 (+ imię i nazwisko uczestnika ), 160 Euro płatne w autokarze.                 

Zapraszamy również  osoby powyżej 19 roku życia, cena:  2350PLN  +  175 Euro    

 

Zapisy: grzegorz.urgacz@talent.edu.pl  tel.695-282-488

        

Organizator  wyjazdu  : www.intertalent.pl wpisany jest  do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Pomorskiego  pod numerem 426

Ważne informacje:

 • karta uczestnika obozu młodzieżowego [ pobierz.pdf ]
 • Rozkład jazdy – miejsca odbioru uczestników 20Włochy01 [ pobierz.pdf ]

 

zobacz więcejzobacz więcej

obozy letnie polska – Obóz młodzieżowy „Bałkańska przygoda I”

Termin: 22/07/2017 - 02/08/2017

Chorwacja i Czarnogóra to kraje, który ze względu na krajobraz, świat roślinny i charakterystyczną architekturę śródziemnomorską stanowi prawdziwy raj dla turystów. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się liczne miejscowości wypoczynkowe, kurorty, piękne stare miasteczka z licznymi zabytkami architektury sięgającymi czasów rzymskich.

zobacz więcejzobacz więcej