Lato 2021 Jastrzębia Góra` [PDF]

Jastrzębia Góra

Termin: 27.06 – 06.07.2021r.

XVIII edycja Letnich Obozów Rekreacyjno-Sportowych dla uczniów szkół podstawowych

Cena: 1435 zł

(możliwość wpłaty w 3 ratach, ostatnia rata do 10.06.2021r.)

W celu rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata 400 zł

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy FENIKS w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonami. Teren Ośrodka obejmujący obszar około 1,5 ha jest zadrzewiony i ogrodzony. W pobliżu ośrodka nie ma żadnych ruchliwych ulic, barów i dyskotek. Duży teren, sprzyja zachowaniu dystansu społecznego. Wszechstronnie przystosowane zaplecze gwarantuje, że każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

 

Jastrzębia Góra, to urocza wieś letniskowa, położona w najwyższej części polskiego wybrzeża, w najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju, w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Zachwyca Gości malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą i szeroką plażą (wynosi miejscami nawet 200m).

To wspaniałe miejsce na aktywny odpoczynek i rekreacje, zwłaszcza z dziećmi.

W cenie zawarte jest: − transport (autokar), − zakwaterowanie, − wyżywienie, − opieka kadry pedagogicznej, − opiekę ratownika podczas morskich kąpieli, − opiekę medyczną – pielęgniarka, − lekarz na wezwanie, − leki pierwszej pomocy, − ubezpieczenia NNW – 10 000 zł, − realizacja aktywnego programu i atrakcji.

 

PROGRAM I ATRAKCJE: o codziennie plażowanie pod okiem ratownika, o profesjonalne warsztaty taneczne z instruktorką tańca (jazz, latino, disco dance), o dni tematyczne (dzień Indian, dzień z tańcem, dzień z humorem), o podstawy gimnastyki sportowo- artystycznej, o ścianka wspinaczkowa, o strzelanie z łuku, o przejażdżka segwayem, o gry sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), o sprawność fizyczna (moja mocna strona), o ścieżka edukacyjna, spacery po najbliższej okolicy, o gry i zabawy rekreacyjne w terenie, o konkursy z nagrodami, pamiątkowe gadżety z obozu, o dyskoteki, ogniska z kiełbaskami, zabawy integracyjne, o puchar obozu (sprawność wszechstronna, osobowość, koleżeństwo), o Park Linowy Tarzan Park (Fa)*, o Paint ball (Fa)*.

 

WYCIECZKI: o Latarnia Morska Rozewie – powstała w 1655 roku zachwyca do dzisiaj o Lisi Jar – miejsce szczególne i magiczne o Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie o Ocean Park we Władysławowie o Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze

 

Cena nie zawiera: Fakultatywne atrakcje (Fa)* Park Linowy (Fa)* około 28zł Paint ball (Fa)* około 48 zl Organizator informuje, że maksymalna liczba uczestników to 30 uczniów. Liczy się kolejność rezerwacji miejsca oraz wpłata zadatku.

 

KIEROWNIK OBOZÓW

JOEL MUIANGA – absolwent AWF Gdańsk, UG kierunek – psychologia oraz psychologia sportu, specjalista odnowy biologicznej, trener fitness, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 19 w Gdańsku, wieloletni organizator letnich obozów i różnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

INFORMACJE:  tel. 605 227 555, e-mail: joelpedro@wp.pl

 

Wszystkie obozy prowadzi wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Obozy zarejestrowane będą w Pomorskim Kuratorium Oświaty. Wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego nr 230. W czerwcu organizator przewiduje spotkanie organizacyjne dla chętnych rodziców dzieci uczestniczących w obozach.

Godzina, miejsce wyjazdu, zbiórka – organizator odpowiednio wcześniej poinformuje.